5PCS/10PCS KCD1 3 Pin 21 * 15mm ON-Off Boat Car Rocker Switch 6A/250V AC 10A/125V AC with Red Blue Green Yellow Light Switch(2D3P red Cover,10 PCS)
★★★★★ 4.3 115 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by quest-dating.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 17
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
Switches5PCS/10PCS KCD1 3 Pin 21*15mm ON-OFF Boat Car Rocker Switch 6A/250V AC 10A/125V AC With Red Blue Green Yellow Light Switch
  • Switches
  • 5PCS/10PCS KCD1 3 Pin 21*15mm ON-OFF Boat Car Rocker Switch 6A/250V AC 10A/125V AC With Red Blue Green Yellow Light Switch
Color 2D3P red cover
Model PFWGYPSX
Brand Name PFWGYPSX
Unit Count 1.0 Count
Item Weight 50 Grams
Manufacturer PFWGYPSX
Number of Items 1
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.3 out of 5
★★★★★
115 ratings | 47 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
80% (92)
4 stars
6% (7)
3 stars
3% (3)
2 stars
1% (1)
1 star
10% (12)